نمیدونم چی بگم. اصلا حرف زدنم نمیاد از یه طرفم این همه سکوت کردنو نمیدونم چرا دوست ندارم. روزام در مقایسه با قبل تقریبا خوب میگذره. درسته که همچنان دیر بیدار میشم اما از همون موقع میشینم کنج خونه و کارامو یواش یواش جلو میبرم هرچند که همیشه هم چیزی باقی میمونه که نرسک بهش اما در هر صورت یه ذره یکنواخته. نشستم دم پنجره و همین الان چه بو کتلتی اومد اووف خفه شدم از کتلت خوشم نمیاد اصلا این یه مورد ظاهرا عوض نمیشه آنچنان. 

فکر میکنم کتابو امروز تموم میکنم. دو فصل دیگه مونده. رسیدم به فصل جذاب که در مورد عکاسی و نقاشی و کلا تصویرهاست. فصل های قبلی یه ذره بعضیاش سخت بود. اما فکر میکنم از پسش بر اومدم. زبانم که جون میکنم یعنی حوصله ام زود سر میره سرش اما خب باید انجام بشه نمیدونم چرا این قدر بی قراری میکنم وسطش. 

بعد این کتاب میخوام کتابای بارت رو بخونم اس زد و لذت متنش رو دارم. 

میبینی حرفی ندارم اما دلم نمیخواد این صفحه رو ببندم. دلم میخواد حرف بزنم. 

دو ماه پول تو جیبی نگرفتم. به نظرت پاشم برم سرکار؟ یه شخرکتاب نزدیک خونمون نیرو میخواد. نمیدونم مطالعاتمو ادامه بدم یا کار کنم اصلا زندگیم با تمام یکنواختی مسخره ای که پیش میره تکلیف نداره. احتمالا امسال سال آخری باشه که بیکار باشم اونم به بهونه درس خوندنو کار کردن بعدش باید برم دنبال کار. خدا میدونه چقدر متنفرم از پول درآوردن اما مجبورم میفهمی پول ندارم و لازم دارم؟ فعلا نباید بهش فکر کنم. امسالو باید خوب استفاده کنم ولی خدا کنه پول تو جیبیمو بدن بهم :( چجوری کتابامو بخرم حالا :(

دلم برای عکاسی کردنام تنگ شده   دلم میخواد برم سراغش. این روزا ادم میترسه با دوربین بره تو خیابون :/ والا اینو ازم بن دیگه خبری نیست از دوربین جدید تا یه قرن باید درست نگهش دارم. 

امروز یه خورده دلم گرفته. نمیدونم چرا. بیرون رفتنم به دوتا از دوستام قولشو دادم اما حسش نمیاد پول چندانیم که ندارم نمیدونم باید چیکار کنم. حوصله بیرون رفتنو گشتنو هم ندارم. 

راستی قراره کنسرت کلهر جانمان تمدید بشه هرجوری شده باید پولشو جور کنم شاید بشه بخریمو این دفعه شانس باهامون بود. 

برم دیگه خیلی حرف زدم. همینجوری پیش برم یهو میرم به های های گریه کردن از ملالی که دورمو گرفته. دلم یه دوست میخواد مثل خودم. کتاب بخونه دغدغه اش کتاب باشه عکاسی باشه و بشه باهاش حرف زد. احساس امنیت کرد. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ملکا جان | دانلود فیلم و سریال، انیمیشن و موزیک سیاره طوطی سانان کتابخانه عمومی مجمر زواره ای Some notes چون صفر تهی، چون الف تنها ماشین های اداری و تجهیزات فروشگاهی هیدیکا ایران دانلود عطر و ادکلن های مردانه و زنانه با قیمت مناسب فرمانرواي هميشه پيروز