من شیفتهٔ این کتاب ( کتاب تاریخ فلسفه در قرون وسطی و رنسانس ، نوشتهٔ محمد ایلخانی ،نشر سمت)  شدم. نثر روون، مطالب جذاب. اصلا خیلی خوبه اصلا فکر نمیکردم این مدلی باشه. اخه میدونی من کلا کتابای تاریخی رو دوست دارم این که از گذشته است و بدونم که واقعیه. این که خیلی چیزا چیشد که اینجوری شد. یا زمانهای دور چجوری بوده زندگیا ، تفکرات ادمها، دین و مذهب و. این کتابم مثل رمان میمونه برام با این که تاریخ فلسفه قرون وسطی و رنسانس هست. اولش با دین مسیحی شروع میشه که چی شد مسیحیت اینجوری شد، چه آدمایی بودن و این داستانها. میدونم از این مدل کتابایی نیست که همه خوششون بیاد و حوصله خوندنشو داشته باشن اینم گفتم که نرین بخرین خوشتون نیاد بندازین تقصیر منا :دی

دیگه این که از صبح بیدارم از همون چهار فقط یک ساعت دقیقا یک ساعت طبق معمول یهو باتریم تموم شدو خوابم برد که اونم کابوس دیدم از خواب پریدم :/ بدک نبودم تا الان زبانو جدی خوندم الانم کتابو دست گرفتم تا شب ببینم چیکارا میکنم. 

البته من با یسری از چیزاش موافق نیستما.

بخشی از کتاب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرکتال هنر Lost In Daydreaming مطالب و داستان های دینی و مذهبی آموزشگاه زبان دنیز DANIZ English School مشاوره اندرویدیا ریحان گراف با لبخند از نگاه یک بیننده .