شاید کسایی باشن که مثل من دلشون بخواد یه زبانو شروع کنن. یه زبان به جز انگلیسی. من اولش با یه سایت شروع کردم که فکر کنم ایرانی نیست و دو این که فیـ لتره :/ که نمیدونمم چرا اینجوری شده. ولی خیلی سایت خوبی به نظر من. اینجا میتونین ببینینش. زبانی که صحبت میکنین رو میزنین بعد زبانی که میخواین یادبگیرین رو میزنین. بعد از درس اولش شروع میشه تا فکر کنم حدوده صدو ده تا درس داره. من برای شروع فرانسوی از این کمک گرفتم. جدا از این از یک معلم درس زبان فرانسه پرسیدم گفت با روزتا استون میتونم جلو برم که من خریدمش اما هنوز استفاده ای ازش نکردم. یه کتاب داستان فرانسوی دارم که از فردا صبح ها گوش میدم بهش و متنشو نگاه میکنم باهاش جلو میرم گوشم عادت کنه بهش کلمه هارم ببینم مال سطح ابتدائی و یه رمان انگلیسی هم برای مهاست که من شب قبل خواب ده پونزده صفحه میخونم از روش اینم تازه شروع کردم. و خب انگلیسیم از فرانسویم فعلا بهتره. خواستم بگم میشه اینجوری کار کرد. من از زیر صفری که بودم درومدم شدم صفر :دی اما میدونم بهتر میشن وقتی کلاس نمیری باید خودت راه هاشو پیدا کنی. من دیدم اگه بخوام فقط لغت بخونم برام کسل کننده میشه. کتابایی که میخونم به معنیشون فعلا کار ندارم. یعنی اینجوری نیست ترجمه کنم. همین. الانم باید برم سراغ زبانم امروز گفتم یه ذره کمتر کتابمو بخونم کارای عقب افتادمو انجام بدم. من کلا روزانه کارای کوچیک کوچیک انجام میدم حسش باشه زیادشو انجام میدم حسش نباشه کم تر انجام میدم ولی انجام میدم واسه همین کسل کننده نیست و طولانی مدت هم جواب میده مثلا کتاب نگاهی به عکسها رو هم روزانه حداقل یکیشو میخونم الان رسیدم به نصف که خوندمشون. فقط به کتاب اصلی دارم که بیشتر زمانمو میذارم روش و سعی میکنم زود تمومش کنم و انجامش بدم. نمیدونم بقیه چجوری کاراشونو انجام میدن. ولی من بعد چقدر دیدم اینجوری بهترم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایده پرداز Stephanie عاشقانه های من خاطرات زیبایی من George Kevin آژانس هواپیمایی الفبای سفر اندیشکده کیهان شناسی پارس خانه زیبای من -...-