چه هوائیه کله سحری. منتظرم یه خورده روشن تر بشه بزنم بیرون پیاده روی. امروزم زود بیدار شدم. خوبیش اینه که خودم بیدار میشم نه با ساعتو این چیزا راس چهار چشام باز میشه :دی دیشبم میخواستم دیر بخوابم اما نشد نتونستم چشامو باز نگه دارم. پیش خودم گفته بودم حالا شیش بیدار شو چرا چهار خب. ولی الان رو این دنده ام سعی میکنم ازش استفاده کنم. راستی دکترم گفت نمیتونه دارومو عوض کنه گفت این رو من اثر کرده و داروخانه های دولتی قرص رو دارن احتمالا. خوبه اونم فهمید حالم خوبه. 

نگران بوودم حالا که اوکیم خراب بشه همه چی. همه خوابن. خدا کنه خوابم نگیره. حداقل تا بعد از ظهر. کتابم خیلی عقبم کند پیش میرم کاش امروز بتونم درست و زیاد ازشو بخونم. 

دیگه حرفی ندارم بزنم. هنوز لود نشدم درست. بهتره برم زمان داره میگذره. 

یادم باشه امروز سرچ کنم ببینم کتاب عکس عکاسا یسریاشون میاد برام؟ به نظرت هست سرچ کنم. من معمولا کتاباشونو ندیدم مگر اونایی رو که موقع دانشگاه دیده بودم. دلم میخواد ببینم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پیش بینی ورزش - ورزش ما، مرجعی برای توسعه ورزش کشور اخبار دنیای تکنولوژی فروشگاه اینترنتی کالاکده نمایندگی سامانه حمل ونقل آنلاین ماین تاکسی آبادان تدریس تضمینی زبان انگلیسی در یزد دانلود فیلم و آهنگ جدید ۴۲ من هستم شما هم باشید کانی‌چاوْ فروشگاه روغن های گیاهی و خراطین