نمیدونم چرا صفحه آمارم باز نمیشه اما پست میشه :/ بگذریم مثلا من قرار بود امروز کتاب جدید شروع نکنم. ولی خب معمولا حرف من نمیشه. اقا راستی دیدی چه بادو بارونی میاد؟ من که تصمیم گرفتم عکاسی برم شرایطش نیست:/ هوای بد. بگذریم کتاب جدید اول میخواستم برادران کارامازوف رو شروع کنم بعد  نظرم عوض شد دلم خواست از زندگی تولستوی بدونم. اسم کتابم زندگانی تولستوی هست نوشتهٔ رومن رولان با ترجمهٔ ناصر فکوهی ونشر دانش و نشر پویا. دوتا نشر نوشته :/ دلم میخواست از رومن رولان کتاب بخونم اما نمیشناسم کتاباشو مترجماشونو این داستانا باید ببینم کتاباش چیاست. دیگه این که همین. زبان کلی مونده با دیدن چند تا عکاس دیگه. لجم گرفته هوا اینجوری منم میخواستم برم عکاسی الان نمیتونم. حالا اگه هوای ابری میخواستم افتاب بود :دی همین برم کارامو کنم تولستویو بعد کارام شروع میکنم امشب هم بیدار میمونم.

این روزا احساس خوشحالی دارم واسه این که تنهام اختیارم با خودمه :دی والا سرخر نداریم خودش یه نعمت خودمون با خودمون خوش میگذرونیم :دی 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ال اي دي تلويزيون Geoff میهن پروژه مُنفَصِل Brooke Julie فروشگاه انلاین chapjob Tami بهیاران چت|مشاوره چت Alyssa