من اومدم. مقاله هارو خوندم. زیاد سخت نبودن. مقالهٔ سیندی شرمن و هاکنی رو که میخوندم دقیقا فهمیدم چرا خوشم نیومده. عکسهای رنج هم مقاله ی کوتاهی بود از جان برجر با ترجمهٔ فرشید آذرنگ که مترجم باقی مقاله ها یعنی مقالهٔ سیندی شرمن که نوشتهٔ ارتور دانتو هست و توی حرفه عکاس دو چاپ شده و همچنین مقالهٔ عکاسی استعلایی هاکنی نوشتهٔ ویکتور آرواس حرفه عکاس پنج و و مقالهٔ کوتاه نواحی مرزی غم انگیز نوشتهٔ اندی گروند برگ و حرفه عکاس هشت. حتما آخری رو بخون اگه از عکاسی میخوای بدونی. یه مقاله که نه یه مصاحبه رابرت ادمز داره اونو دوستم خیلی وقت پیش برام فرستاده بود اتفاقی دیدمش دنبال همین نسخه پی دی اف نواحی مرزی بودم که عکسارو با کیفیت بهتر ببینم، که اونم یا الان یا یه خورده میخوابم بعد بلند شدم میخونم خیلی دوست دارم بدونم چی گفته تو گفتگویی که کرده. فعلا همینها امروز عالی بودم دمم گرم. الان میخوابم یا اول اون مصاحبه رو میخونم بعد میخوابم که شب بیدار بمونم و کتاب اکران اندیشه رو شروع کنم. همین دیگه. کاش همیشه اینجوری باشم. مقاله هام تموم شد باید برم دور دوم سومشونو بخونم :دی 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مُشْبِر خدمات تایپ و ترجمه Eric پروا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود موسیقی میباشد. قزوینه Prince میثاق با شهیدان 700server اسکریپت | قالب وردپرس