من رسیدم. یعنی خشک شدم تو اتوبوس :/ دلم نمیخواد دیگه سوار بشم هی به مها میگم بیا بیخیالل بشیم میگه نه بریممم. راضی نمیشه :/ فکر کن چند ساعت باید صاف بشینی چه کسل کننده است.نه که شعور نداشته باشما میدونم سفر این چیزاشو داره اما پشت سر هم خب دوست ندارم. ولی این بارم میرم دیگه حرف من میشه قول میدم :دی لابد میگی چه بی ذوقه دختره. اصلا چه ربطی به ذوق داره. اها بفرما خبر بد این که یخچالو باز کردیم فریزرش اب شده :/ کی حوصله تمیز کردن داره :( تازه از سوسکم میترسم اومده باشه هرچند که تو دستشویی نبود ولی سوسکه دیگه. همین اصلا حوصله هیچ کاریو ندارم انگار حالم گرفتست. بیخیال بهتره غر نزنم بشینم کتابمو بخونم. خیلی حال کردم با چند صفحه ای که ازش خوندم. کلی چیز داره که قراره یاد بگیرم. 

دیدی این همه نوشتم بعد دو ساعت دیدم انتشارو نزدم. کل لغتارو جمله در آوردم. ادم زبانو یه مدت کار نمیکنه ضعیف میشه ها. خیلی بد شدم توش باید بیشتر براش دوباره وقت بذارم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سوله | محاسبات سازه سوله با نرم افزار SAP2000 گروه مهندسی عصر نو با مغز باز هر روز از دیروز اطلاعاتت بیشتر میشه ✨Dreamer✨ وبلاگ امام المتقین Wildtree لنز بی رنگ www.mohsenjavadi.blog.ir سایت علیرضا رضایی شورای دانش آموزی دبیرستان شبانه روزی ابونصر فارابی پلان