دارم فکر میکنم این مرض جدیدمه که این همه زیاد توی جمع شلوغی اضطراب و استرس میگیرمو بی قرار میشم. دیگه اگه محیط بسته باشه که هیچی. من قبلا شاید با محیط بسته راحت نبودم اما توی جمع بودن تویی مترو مهمونی چمیدونم هر جایی مشکلی نداشتم یه گوشه میشستم حالا الان چنار اضطراب و استرسی میگیرم چنان ترسی دارم که نمیدونم چجوری درستش کنم حالا این دفعه باز به روانشناسم میگم. بپرسم چجوری میتونم اینو درست کنم دوباره. امیدوارم چیزی بتونه بگه. هووووف دیروز فاطمه فهمید اینقدر تابلو بودم بهش نگفته بودم. ولی قیافم تابلو بود. همین خیلی بده اینجوری خیلی اذیت میشم. نمیدونی تو کلاس زبان نشستن بین ادما فضای بسته چقدر استرس میگیرم و عذاب میکشم. من اینجوری نبودم نمیدونم چجوری درستش کنم این ترسو :((( حتی میتونستم مشکلم از فضای بسته رو کنترل کنم اما الان نمیشه انگار دیگه خیلی بده کاش کسی بود بهم میگفت چجوری درستش کنم :((( تو هرجایی که تنهام ، خودمم همه چی خوبه اخه :( حتی وقتی ادمایین که باهاشون راحتمم خوبم. ولی توی جاهای شلوغ مغازه کلاس درست تاکسی مترو مهمونی وحشتناکه :((((

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هوش هیجانی Mahdi Ghasemi | مهدی قاسمی امان الله میر بلوچ داملا موزیک ژنرال سامان دانلود همه چی دریارونده‌ی جزیره‌ی آبی‌تر میز جدیدترین های جهان