بیا فکر کنیم تا ده سال دیگه من زبان فرانسه و انگلیسی رو یاد گرفتم. میتونم بخونم بنویسم فکر کنم حرف بزنم. فوق العاده است حس فکر کردن بهش. این که یه دختر سیو پنج سالم و به آرزوم رسیدم. البته تازه اول راهم ولی چه کیفی میده حتی فکر کردن بهشم منو سر ذوق میاره. فکر کنم تا اون موقع ارشدمو رشته فلسفه خوندمو تمومش کردم. فکر کن میخوام عکاسی کنمو مجموعه هام همچنان روشون کار کنم. فکر کن کلی کتاب خوندم و شاید خیلی نا آگاهیم کمتر شده. فکر کن چه لذتی میده بهم. اما همه اینا به حرف ساده است باید تلاش کرد براش زمان گذاشت حتی شکست خورد اما جا نزد. فکر کن. فکر کن که از ته وجودم از اون مائده ی این چند ساله راضی باشمو کیف کنم از خودم. دلم نمیخواد مثل دوره ی قبل از استادم که حسرت میخورم باشم. فکر کن یروز بتونم. آخ که وقتی فکر میکنم دلم میخواد سیو پنج سالم باشه. سی و پنج سالگی چقدر غریب برام. من هیچوقت تا قبل این فکر نکنم فکر کرده باشم اینجوری به آینده که فکر کنم دلم میخواد چی باشم و دلم بخواد زمان بگذره و امیدوار باشم. فکر کن همه کتابای بااک و فلوبرو به زبان فرانسوی بتونم بخونم. آخ که ته دلم گیلی ویلی میره. آخ فقط فکر کن من همونی بشم که باید و دلم میخواد بشم. فکر کن استادم هز حض حظ حز :دی کنه از دیدنم که چیکار کردم. کاش خوشحالش کنم. فکر کن مامان بابام کلی بهم افتخار کنن. فکر کن شاید اصلا یه جای دیگه باشم شاید. فکر کن به همه اینا برسم چقدر دنیام بزرگتر شده. فکر کن دیگه اون دختر دستو پا چلفتی نباشم :دی. اونی که هیچی نمیدونست و بلد نبود. فکر کن خیلی چیزا هست که بعد اون باید بهش فکر کنم. فکر کن چه کیفی میده. منتظرتم هر روز که بیدار میشم کار میکنم تا شب که بتونم بتونم اونی که دلم میخواد فکر کنم باشم. اما من هنوزم اون دخترک کنجکاوو که دلش میخواد یاد بگیره رو تو وجودم تا اخر عمر نگه میدارم. قول میدم. فکر کن شاید اون موقع بتونم به بقیه هم کمک کنم تا بتونن راهشونو پیدا کنن. همین. شبها به همینها فکر میکنم و میخوابم. این که بتونم بهتر بشم. خیلی بهتر از الانم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

TEHRAN-SHIRAZ فرکتال هنر آدرس جدید سایت کره ای بیاتوکره Jim hersad اشعارعلیرضارضائی معرفی مقاصد دیدنی و مناطق توریستی ایران تلاشگر رنگین کمان