وای باورم نمیشه تازه ساعت سه و من بیشتر کارامو کردمو فقط ادامه دادن خوندن کتابم مونده تقریبا که دیگه هرچی بیشتر بخونمو بفهممش بهتره تا هر وقت که بخوام بخوابم. حمومم باید برم تازه یه دو ساعتم خوابیدم  . فکر کنم زمان داره با من راه میاد حسابی دمش گرم :دی. 

کتاب خیلی سخته نمیدونم قراره چجوری اسم همه کتابا و نوشته هاشون یادم بمونه :/ باید چند بار بخونم کتابارو اینجوری هرچقدرم تکرار کنم تو مخم نمیره. نمیخوام فاز منفی برما ولی فکر نکنم امسال قبول شم چون خیلی سخته و من زمان کم دارم حتی اگه باهام راه بیاد. یعنی میشه یروز بتونم فلسفه قبول بشم اونم دانشگاه تهران؟ این آرزو رو به گور نبرم؟ من واقعا دارم براش تلاش میکنم. اما خیلی سخته یعنی شاید این چند ماه ممکن جواب نده؟؟ نمیدونم همه اینا سوالای بی جوابه شاید نباید بهش فکر کنم. من کارامو میکنم دیگه هرچی شد. اما زبانهارو مطمئنم که از پسش میتونم بر بیام تا بیست سال دیگه روشون کار میکنم مگه میشه به نتیجه نرسه اگه تداوم داشته باشه! والا بوخودا دلم میخواد دم پیری بشینم کتابای دوستامو با زبان خودشون بخونم. چه کیفی کنم خداااا. تازه عکاسیم برم برای خودم چیز میزم بنویسم. خلاصه که همین. دلم نمیخواد پیر که میشم هیچ کار نداشته باشم تا بکنم. یه خورده از پیری میترسم. میترسم کسیو نداشته باشم. آدم نمیدونه قراره سرنوشتش چی بشه اما من امید دارم امیدوارم آینده ی روشنی در انتظارم باشه حتی اگه سختی توش داره. بعضی وقتها بدبین میشم. به آدمهایی که میشناسمشون. بدبین که نه یجور نگرانیه که سراغم میاد. به این فکر میکنم تا کجای راه همراه زندگیم میمونن. باید همه جوره مایه بزارم از خودم یا نه. اخرم این فکرارو از سرم بیرون میکنمو میگم باید سعی کنی خوب باشیو براشون مایه بزاری از خودت. 

دلم میخواد بازم کتابای جان برجرو بخونم اما یسری کتاباش چاپ تمومن و من نمیدونم از کجا باید پیداشون کنم. میبینی دنبال ترجمه گشتنم مکافات. اگه خودم زبانم خوب بودا میتونستم بخرمو بخونم. به نظرت چقدر طول میکشه زبانم خوب بشه؟ چند ساله دیگه؟ یعنی چقدر طول میکشه تا از پس یه کتاب بر بیام؟؟ یه کتاب واقعیا نه ااز سطح بندیا. فقط ذوق اون موقع رو دارم که زبان کار میکنم میدونم یه امر تداومیه یعنی نباید ولش کرد. چقدر حرف میزنم. نه؟؟؟ برم کتابمو بخونم. میدونم میدونم که از پسش بر میام. میدونم که بقیه هم این کارارو انجام میدن اگه اونا میتونن پس منم میتونم. فعلا دعا کن فلسفه قبول بشم. که خب بخشی از آینده ام بهش بستگی داره. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهرود سرزمین سلامتی هیئت مجازی کتاب کویر پلاس طلایاب پارتیزانیسم سوال طور فروشگاه پاپیروس کفش تمام چرم و طبی(غفاری)