قراره برم عکاسی. این اولین بار هست که تو سال جدید دست به دوربین میشم. یه خورده هیجان زده ام. چون شاید ایده جدید و پروژه جدیدی هست. موضوعش که خب فضای شهری میشه حساب کردش. ایده اش اما از من نیست ! از استادم گرفتم اما اجراش میکنم و اجرا خیلی مهمه. الان میخوام برم راجع بهش فکر کنم ولی تا عکاسی نرم مشخص نمیشه باید ببینم چی پیش میاد. یعنی میشه خوب بشه؟ قبلی هم خوب بود که شروع کرده بودم اما ایده اش مشکل داشت یه ذره به نظر خودم شایدم اعتماد بنفس نداشتم اما به هر حال امسال اینو شروع میکنم تصمیمم جدی هست که امسال حتما تحت هر شرایطی عکاسیمو کنار نذارم استاد میگفت نمیشه بخوای شبیه مثلا اگلستون بشی و عکاسی نری. یعنی باید عکاسی کنی کار کنی اگه میخوای عکاس درست حسابی بشی. خب این از این. 

کتابم تو این دو روز ۴۰ صفحه اش رو خوندم همش یجوری خیلی سخته. خب منم میلنگم راجع به متن و نوشتارو ایناست نمیدونم چجوری توضیح بدم. اولش فکر کردم شاید ترجمه اش بده یعنی یه ذره سخت انگار بعد گفتم اشکال از منه. خب بارت کلا اینجوری مینویس ولی تو قبلی ها اینجوری نبود. بگذریم به خاطر همین هست که کند پیش میرم. امروز هنوز باقی کارارو نکردم اما عکاسی رو حتما باید برم از نزدیکم شروع میکنم پیاده روی ای هم برام محسوب میشه. 

مامانم دوباره در نصیحت رو باز کرد و گفت برو یه چیزی بخون برات نونو اب بشه. با فلسفه مخالف نبودا الان فکر میکنه من بی پول میمونم میگه برو کار کن نه این که واسه من کار کنی واسه خودت مستقل بشی مثل من نشی و غیره مها بهش گفت میتونه استاد دانشگاه بشه حالا انگار استاد دانشگاه شدن اسونه در خودم اصلا نمیبینم :/ ولی حرفی نزدم. شاید خق داره نگران باشه. من فقط باید کار کنم فعلا رو خودم امیدوارم شرایطم هم خوب پیش بره و خوش شانس باشم. تقریبا همه کسایی که اطرافمن مخالفن با فلسفه خوندنم میترسم از پسش بر نیام :/ همه با بیکار بودنم مشکل دارن فکر میکنن از پسش بر نمیام. به محض قبول شدن اگه بشم تازه ،یعنی هرجور شده باید بشم بعدش باید برم سر کار هرجا هیشکی درک نمیکنه منو خب به من چه نمیتونم از عکاسی پول درارم :(‌  تلاشم کردم اما واقعا نتونستم حتی یه ماه هم دووم نیاووردم یه بارم رفتم مجلس عقد داداش دوستم عکس گرفتم که طرف اصلا نیومد بگیره تازه پولم نداد بهم. :/ اصلا حال نمیکنم این مربوط به الان نیست مال قبل از دانشگاه اوندن هست اون موقع که انتخاب رشته میکردم مشاوره گفت بری عکاسی میتونی تو اتلیه کار کنی مدلینگ کار کنی من گفتم اینا رو دوست ندارم :/ من واقعا نمیخوام تعصب به خرج بدم دست خودم نیست :( بگذریم. باید امسال سال پرکاری برام باشه. امیدوارم.  

فعلا خوشم به این که این ماه خوب کتاب خوندمو کار کردم و الانم دارم میرم عکاسی. امیدوارم عکسام خوب بشه و ایده ام هم جلو چشم بیاد ! :دی. لو نمیدمش ها ها ها :))))) 

نکته : مطمئن نیستم ایده از استادم باشه درست یادم نمیاد. ولی احتمالش هست. همینجوری گفته باشه من شنیده باشم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرویس 10 نمونه سئوال کارشناسی ارشد روانشناسی پیام نور قهوه جرجیس -بارکدخوان-بارکد پرينتر-زبرا-وکس-وکس رزين-کارتريج hp- تهران No Title لوازم آرایشی لچیک Kelly Ramesh دریادلنویس