من امروز یعنی تردم خدا نکنه یه تصمیمی بگیرم بر عکسش انجام میشه. پس تصمیم من برای فردا اینه هیچ کاری نکنم :دی :/ 

نتم وصل شد نشستم فیلم دیدم درسته زبان کار کردم کتابمو خوندم و چند تا کار دیگه اما کم بود خب. اینه که الان دوباره میخوام یه فیلم ببینم :دی. میدونم دیوونم شب آخرمه اینقدر سرخوش بازی در آوردن اما وقتی کل روزو خراب کردی ارزش داره برای یکی دو ساعت خوب بشی؟؟ نمیدونم دارم به شدت چرت میگم. اما قول میدم فردا صبح زود دوباره بیدار شمو جدی بی شوخی کارامو انجام بدم. امروز اونقدرم بد نبودم که گفتم. هرچند که به خاطر خوابیدن از خودم ناراحتم اما دست خودم نبود. همین. یه سریال دارم میبینم پنجشنبه ها پخش میشه اسمشو هنوز نمیدونم :دی شایدم روم نمیشه بگم :دی برای خوب شدن زبانه :دی باشه شاید بعدا گفتم شایدم دیگه ندیدمش ولی یه سرگرمیای اینجوریم دارم دیگه همش که نمیشه درس باشه :دی اوکی همش :دی میذارم ولی حرفمم میزنم:/ برم نمیدونم چرا اینقدر سرخوش شدم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اجرای برنامه های اندروید روی ویندوز مشاوران|مدرسان|برنامه ریزان|سئو و دیجیتال مارکتینگ راموز دسته بازی پابجی و کالاف دیوتی موبایل کاشت مو و ابرو سئو و طراحی سایت علمي سياسي فرهنگي اجتماعي هداياي تبليغاتي لوله کاروگیت