امروزم شروع شد. یه خورده دیر بیدار شدم شیش اینطورا بود به جاش شب دیر تر میخوابم یا از استراحتم میزنم. تازه میخوام شروع کنم تا صبحونه بخورمو ظرفارو بشورم شد الان. 

کتابم که معلومه اتاق روشن. واسه زبان فرانسوی یه استپ میدم باید درسای قبل رو مرور کنم یک هفته براش وقت میذارم دوباره جلو میبرمش حدود بیست درس رو خوندم. نمیدونم کار اشتباهی یا نه اما گفتم بهتر یاد میگیرمش اینجوری هر بیست درس یه مرور کلی. انگلیسی هم باید ریدینگ رو تمرین کنم. و تکالیفشو انجام بدم. کتاب تافل درس دو رو باید بخونم. کتاب ا سلکشن هم توی برنامم هست یه پاراگراف. نگاهی به عکسها و خوندن دفتر استادم. لغت هایی که از کنکور ۹۸ در اوردم و پارت دوم کنکور ۹۸. فعلا همینهاست. به نظرت میرسم؟ میخواستم به یه مجموعه ی جدید هم فکر کنم. تازه این وسط رخت هم باید بشورم خونه رو هم تمیز کنم با مها. یه ذره بهم ریخته شده. دیگه همین. نباید امروز دیر بیدار میشدم. دیشب یه خورده سخت خوابم برد. با این که ما حدودهای شیشو نیم شام میخوریم ولی نمیدونم واسه سنگینی هم نبود چون بعدش همیشه میشینم به کار. گوش چپم داره سوت میکشه اعصابمو خورد کرده کله سحری. خدا کنه امروز برسم کارامو انجام بدم. به عکاسیم فکر میکنم دلم میخواد انجامش بدم برم بیرون و عکاسی کنم. شاید آخر هفته هارو براش بذارم. خوبه نه. ؟ باید از پس یه مجموعه ی جدید بر بیام. به نظرت میتونم؟ وقتی بهش فکر میمنم استرس میگیرم که نکنه یه وقت دیگه نتونم خوب عکاسی کنم و یه مجموعه ی خوب در بیارم ؟اما نباید تسلیم این فکرا بشم باید روش تمرکز کنم. و فکر کنم چجوری انجامش میدادم.دیشب خوندم که میگفت موضوع بهانه ی عکاسی نیست دلیل عکاسیست. 

خب امروزم ساعت هشت شروع میشه رسما. تا دوازده بیدار میمونم به جاش.برم شروع کنم. واسه خوندن دوباره ی کتابم حسابی ذوق دارم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رزین سختی گیر پکیج دیواری و کولر گازی و کولرگازی در شیراز Danelle Kim GALAXY GAMERS bartardigital cf فایل های اموزشی و کمیاب عربیات