خب من الان دارم نگاهی به عکسها رو میخونم. توی دیباچه استاد اذرنگ میگن که توی بخش نخست یعنی درآمدی بر نقد و تحلیل عکس که نوشتن بیشتر به جنبه های تاریخی و کلاسیک عکاسی توجه کردن و راجع بهش نوشتن. و در خصوص عکاسی دیجیتال و الکترونیک و عکاسان پست مدرن حرفی به میان نیومده. اینو که خوندم یادم اومد در مورد عکاسی دیجیتال توی مصاحبه ای که با محسن نوری چپی داشتن یعنی مجله ی سینما و ادبیات ۶۶ راجع بهش حرف زدن. فقط گفتم شاید کسی دوست داشته باشه بدونه و دنبالش بره. 

من کتابم یه خورده داغون شده باید برم یکی دیگه ازش بخرم نخونمش تا خراب نشه. خب تقصیر من نیست یه خورده با کتابایی که دوسشون دارم راحتم :دی. 

خیلی با این جمله ی ژاک دریدا که اول درآمد نوشتن حال کردم. این که « فیلسوف باید از تأمل در عکاسی ، یعنی نوشتار نور آغاز کند. »

برم بخونمش. نمیدونم چرا هیجان زدم. پای عکاسی که به میان میادا اصلا هیجان خونم میره بالا. 

دلم خواست دوباره اون مصاحبه رو بخونم شاید بعد این کتاب برم سراغش. اره حتما میرم میخونمش اصلا کتاب جدید رو فردا شروع میکنم. امروز مطالبی که اینجوری دوست دارم رو میخونم. 

باید پاشم برنج بذارم. اصلا حوصله ندارم دلم میخواد کتابمو بخونم بی هیچ وقفه ای. 

خیلی کار دارم زمان هم مثل چی تند میگذره. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهدیه‌ی سرگردانِ این روزها youmovies فروش مواد شیمیایی فروش تجهیزات غیر مخرب اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها سنتور نوازی Jabari خوش فکر شرکت مهندسین مشاور پترو فرآیــــــــــند ویـــــــــــــــــهان بلیط هواپیما