خب امشب دلم هوای دیدن عکسامو باز انتخاب کردن از توشو کرد. باید برم چاپشون کنم قطعا یعنی چاپشون میکنم منتها رشت نمیدونم نزدیک ما عکاسی کجا داره. فکر کنم حوالی فلکه گاز یه چیزی دیدم. شایدم تهران که رفتم چاپ کنم. نمیدونم. ولی چاپ میکنم. دلم برای دیدن عکسام رو کاغذ تنگ شده. واسه لمس کردنش. 

خیلی خوابم میاد اما به خاطر مها بیدار موندم فعلا مقاله رو میخونم تا بیهوش بشم کاش صبح بتونم صبح زود بیدار بشم. چون قراره دیر بخوابم. 

یه برنامه هم باید برای مطالعه ی یک ماهم بنویسم. با دوستام یه قراری گذاشتیم نمیدونم چجوری میشه ولی من تلاشمو میکنم. 

دیگه این که نمیدونم کتاب جدید چی بخونم دلم میخواد خشم و هیاهو رو بخونم میبینی انگار نه انگار کنکور دارم. به هرحال این وسط باید یه نفسیم کشید دیگه ادم دیوونه نشه. کاش میتونستم تا ابد کارای مورد علاقمو انجام بدم. این که کتابای فلسفه رو بخونم هم مورد علاقمه اما این که برای کنکور بخونم مورد علاقم نیست چون خوندنش فرق داره ولی من همچنان به روش خودم پیش میرم. راحتو سر خوش. 

برم دیگه امشب تا مست خواب نشم نمیخوابم. خیلی روز خفنیو پشت سر گذاشتم  کاش همیشه بتونم خوب باشم و خوب کار کنم و نوشته ها کتابا و مقاله های خفن بخونمو دچار روزمرگی و کارای بیهوده نشم  .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه کاپ کالا George پیاده نظام سیاه نگار دیبـی نشر آثار عابس کانال کلاس یازدهم Mohammad Javad Aghaghadiri Curtis مدرسه ما