فکر میکنی تو چه وضعیتیم ؟ همش خواب خواب خواب. تاثیر قرصاست اگه نخورم از درد و خارش دیوونه میشم. حالا فکر کن وسط این هیری ویری سرما هم خوردم. نمیتونم اصلا کتاب بخونم تمرکز کنم نمیدونم چمه از این که هیچکار نمیتونم کنم دارم دیوونه میشم از این که همش خوابم. وقتی میگم خواب فکر نکن یکی دو ساعت یهو میبینی کل شبو روزو میخوابم. وقتی میمونه واسه کار کردن؟ جدا از این که همش دراز کشیده ام. نبایید غر بزنم میدونم. تقصیر خودمه اگه حواسم جمع بود الان دچار همچین گرفتاری مسخره ای نبودم :((( اما من درستش میکنم. حداقل سعیمو میکنم. دوباره گوشامم به خاطر سرما خوردگی کیپ شذه. همه چی رو اعصاب منه. قرصامم تموم شده و دکتر همچنان سرخوشانه مسافرته. خب البته توقع بیجا نباید داشت فقط کاش میفهمیدم قراره بیاد کلا یا دیگه نه. همین. برم دیگه. این روزا هم میگذره. فعلا من گیر کردم توش.

همین الان مها زنگ زد به دکتر اومده مام وقتمون افتاذ برای شنبه. نمیتونم مشاور بشینم ولی دکتر رو باید برم. حالا چجوری نمیدونم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

• دانلود بازی و معرفی بازی های جدید تبليغ سید دعانویس,09335738303,دعانویس حرفه ای,09335738303 سجاد محمدی Mondo شطرنج بازان Brandon جامعه اساتید حوزه علمیه فارس