داشتم دفترمو میخوندم رسیدم به جایی که نوشته بودم مصاحبه رابرت ادمز خب من فارسی سرچ کردم و خب انگلیسیم اگه سرچ میکردمو میومد احتمالا خیلی چیزاشو حالیم نمیشد به هر حال تو گوگل سرچ کن به فارسی مصاحبه ی رابرت ادمز چند تا ویدئو میاد که همشو من دیدم. نمیدونم منظور استادم همینها بود یا چیز دیگه ای بود اما همین اینها منو کلی درگیر کرد. من من من من من. باید گوش بدی تا بفهمی من چی میگم. نمیتونم توضیحش بدم فکر نمیکردم همچین ادمی باشه و با این چی میگن ذهنیت شاید. شایدم افکار هرچی هست ازش یادگرفتم فکر میکنم دوباره میخوام گوش بدم نمیدونم با همه چیش موافقم یا نه ولی احساس میکنم یه بخشی از حرفاش درسته. بیشترش. همه چیو رها کن خودت باشیو دنیا. خود خویشتو بشناسی. 

فکر کنم این یه رابرت ادمز دیگه هست. انگلیسی سرچ کردم اومد. این نیستش مطمئن شدم. میگم به قیافش نمیخورد همچین فکرایی داشته باشه

اقا چقدر من خنگم من قبلا این مصاحبه رو خوندم. همون که اسمش هرچه بود هنوزم هست بوده. الان دوباره میخونمش. فکر کنم همین باشه. هرچند به انگلیسی که سرچ میکنی مصاحبه های دیگه ایم میاد. این رابرت بالاییه هم باحال بود ولی. :دی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازرگانی ستاره توسعه صنعت سروش Jeanette حليم پزي دانلود منبع جدیدتربن ها و بهترین ها مجله پیکو مطالب وبلاگ ویکی و مهم دانلود رایگان سریال نهنگ آبی|نهنگ آبی کیفیت بالا اینجا همه چی هست