خب این کتابم تموم شد. نوشتهٔ مارتین هایدگر ، ترجمهٔ فرهاد سلمانیان، نشر مرکز. از اسمش معلوم نمیشه که چیه. نمیاد بگه معنی تفکر چیه؟ یجوری مینویسه با هم فکر کنیم که بفهمیم تفکر چیه. البته فکر کنم. و این که کتاب خوبی بود. راجع به موضوعاتی حرف زده بود که واقعا آدم درگیر میشه. احساس میکنم مغزم داره منفجر میشه از داده هاش بس که تند خوندم پشت سر هم. ولی فهمیدم اینجوری نبود که فقط بخونما. حرف زدن راجع به کتابا چند وقته سخت شده. بگذریم. نمیدونم الان چیکار کنم تصمیم گرفتم دفترمو بنویسم یه چیزایی برام یادآوری بشه. در مورد عکاسی کردنم. اگه مغزم بکشه شاید یه مقاله هم بخونم. نمیدونم. 

اقا احساس میکنم یه اتفاق بد افتاده چند وقته حس میکنم گوشم ضعیف تر شده :( باید برم شنوایی سنجی و دکتر که هی عقب میندازمش. 

هوس فیلم دیدنم کردم. 

تصمیمم هم برای فلسفه قطعی شد میرم همون رشته فلسفه و نه فلسفهٔ هنر. فقط تلاش زیادی میخواد که سعی میکنم امسال همهٔ نیرومو بذارم. فردا هم میرم انقلام چند تا کتاب  بخرم براش که شروع کنم. 

همین دیگه. بغل پنجره حسابی کیف میکنم. کاش همیشه حالم خوب بود. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حافظ تجهیز مدل لباس مجلسی کوتاه و شیک آناهیتا فیلم , دانلود فیلم های ایرانی99,دانلود فیلم های هندی ,danlod filmhaye khareji 2020,danlod filmhaye khareji 2021 ,دانلود فیلم های 2021,دانلود رایگان فیلم های خار نمونه سوالات استخدامی آتش نشانی 98 Christopher باشگاه کوهنوردان ایلام Kim هدهد Amirh JS دستگاه ویپ و انواع سیگار الکترونیکی