فروغ یه گفتگو داشت سه سال پیش گذاشته بودمش. البته از وبلاگ یکی از بچه ها که اون موقع معرفیش کردم. 

میگفت «کار بی فایده ایه شرح حال دادن. طبیعی که هر ادمی به دنیا میاد تاریخ تولدی داره در یک شرایطی بزرگ میشه اتفاقای معمولی که تو زندگیش میفته و از این دست چیزها و اما اگه این شرح حال توضیح دادن مسائلی که به کار ادم مربوط میشه در مورد من میشه شعر که برای من زوده هنوز موقعش نرسیده.» فکر میکنم باید به حرف فروغ گوش بدمو اتفاقای معمولی زندگیمو نگم و شرح حال ندم.  

همین اومدم اینو بگمو برم. البته در مورد مقاله کتاب فیلم موسیقی هست حتی اگه شرح حال باشه. مثل الان که دارم مقاله رو میخونمو بخش بخش هرچی به ذهنم میرسه برای خودم مینویسم و فرانسوی رو هم از اول دارم مرور میکنم امروز و فردا ۱۵ تا درس هر روز. پنج تاشو خوندم ده تاش مونده باید هی مرور کنی فراموش نکنی هرچی جلو میره سخت تر میشه. خب اینا مربوط به کارمه. یه خورده به اینجا عادت دارم اگه بتونم جلوی خودمو بگیرم مطالب تقریبا با محتوا بنویسم خوب میشه. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تک شاخِ پیر Matt arceright بلاگی برای فایل فولدر آموزش نگهداری انواع گل و گیاه طراحی و سئو سایت در کرج سید حسین موسوی کتاب های زشت متخصص طب فیزیکی و توانبخشی | دکتر شریف نجفی Elira