بزار هرجوری که دوست دارن راجع بهت فکر کنن. پشت سرت یا حتی جلوی روت حرف بزنن و حرف بزنن و کوچیکت کنن. از سرتاپاتو ایراد بگیرن و نخوان قبول کنن که بابا تو هم ادمی اگه ایرادی داری از قصد نیست به خاطر ندونستن هست. زمان همه چیزو مشخص میکنه. اونا میموننو خودشون. بزار هرچی میخوان راجع بهت بگن. تو کار خودتو کن. حتی به عقب برنگرد. حتی به حرفهاشون فکر نکن. بزرگترین آدمها هم نقص های خودشونو داشتن و کامل نبودن. تو سعی کن فقط خودتو بهتر کنی. خودت ایراداتو پیدا کنی و سعی کنی رفعشون کنی. بزار از بالا بهت نگاه کننو فکر کنن خودشون خدان و هیچ ایرادی ندارن. بزار خوش باشن با این رفتار های کودکانه اشون. یه روزی مشخص میشه همه چی. بالاخره روزی تو هم بهتر میشی.فقط بعضی وقتها دلم میگیره از آدما از تفکراتشون. از خود بزرگ بینیشون. راست میگن همه ی آدما نمیتونن تغییر بدن خودشونو و تو مدام رفتارهای تکراری ازشون میبینی و هردفعه میگی این ادم اینجوری نیست ولی دوباره تکرار میشه.ولی میدونم تا جایی که نقص رو فقط در دیگران ببینی هیچی نمیشی. من عادت دارم به این رفتارها، همیشه هم از سر گذروندمشون. از وقتی خواستم جدی یاد بگیرمو شروع کردم. از همون وقتی که ترم پنج دانشگاه بودم. از اون ادما که پر ادعا بودن کسی نموند. کسایی که هرکاری کردن تا من اون ترم اون کلاسو برندارم. از اون روزا گذشته. و من خیلی وقت هیچ کدوم از این مسائل ناراحتم نمیکنه فقط خواستم بگم ادمای بزرگ که من شانس اینو داشتم با یکیشون اشنا بشم از نزدیک، هیچوقت این رفتارهارو ندارن. اونا جای حرف زدن و کوچیک کردنت کمکت میکنن تا بفهمی و آدم بهتری بشی. دستتو میگیرنو راهو بهت نشون میدن. با تحقیر نگاهت نمیکننو جدا از معایبت  محاسنت رو هم میبینن. ولی متاسفانه بزرگ بودن کار هرکسی نیست. بعضیا هم هستن میخوان بدتر ازت نقص و ایراد پیدا کنن. انگار لذت ببرن از نقص داشتنت. مثل یه اعتراف گیری تو رو گیر بندازن. بخوان جلوی همه نشون بدن که تو ایراد داری این فقط این نیازشونو برطرف میکنه که حس جاهطلبی و خود بزرگ بینیشون بشه. که راضی بشن. که جلوی همه تونستن نقصهای تورو نشون بدنو مثلا برای خودشون کسی هستنو میفهمن. من هیچوقت ادعای چیزی نداشتم و ندارم و نخواهم داشت. فقط میدونم که دارم همه انرژی ، وقت و زندگیمو برای بهتر شدنم میذارم. نمیدونمم چی میشه فقط میدونم باید یادم بمونه اینجوری با بقیه رفتار نکنم. 

این نوشته یه دل نویس هست. مخاطب خاصی نداره با این همه هرکسی میتونه به خودش بگیره حتی خودم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Eric تشک و کالای خواب داتیس آموزش اسکیس و راندو لاک پشت های نینجا Genesis جک و مطالب خنده دار خدا عشق آرامش کتاب یاب : کتاب خانه کتاب یاب و کتاب فروشی سالاری 09121013457 naswer مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب...