همواره پویا باش که درجا زدن همان مردن است.

اینو یه بلاگر نوشته بود و فکر میکنم همونقدر که برای اون این نوشته معنا داره برای منم داره. اینجا نوشتم تا یادم بمونه که نباید درجا بزنم و باید هر لحظه رو قدر بدونم. خیلی میترسم اما نمیخوام از ترسهام حرف بزنم. ترسها ادمو متوقف میکنن. سرعت ادم توی رسیدن به خواسته ها کم میشه. توی کارکردن نباید برگشت و عقب رو نگاه کرد چون حتی یه لحظه تورو عقب میندازه. و من نمیخوام این اتفاق برام بیفته. این روزا دارم سعی میکنم خودمو اصلاح کنم. این روزای آخر دی ماه رو که عادت هامو تغییر بدم. عادت های مزخرفی که فقط وجودشون باعث میشه کار نکنم اونجوری که باید. باید به خودم اعتماد کنم نه؟ اگه تو بودی حتما بهم میگفتی نباید زمانمو الکی هدر بدم. باید متمرکز بشم و کارمو بکنم و به هیچ چیز دیگه جز این فکر نکنم. اره درستش همینه. ارزو کن که بتونم. تو شاهد باش که چجوری میخوام کار کنم و بتونم بهش برسم به رویام. الان فقط روی درس خوندنم میخوام تمرکز کنم میخوام یاد بگیرم نه این که فقط برای کنکور بخونم. میخوام یاد بگیرمو با علاقه ای که دارم بخونم فارق از شدن یا نشدن. میخوام یه دختر قوی باشم که برای رسیدن به هدفهاش میجنگه. جدا از فکر کردن به این که چه چیزایی داره یا نداره. این تو بمیری دیگه از اون تو بمیریا نیست. امسال دیگه واقعا تصمیمم رو گرفتم که چی میخوام. پس با یه نفس عمیق شروع میکنم. و مطمئنم از پسش بر میام. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Justin همه چيز درباره فوتبال سرد مرکز خدمات کامپیوتر رایاتک مگ استور مشاور شهر اصفهان Derek شمیم پارسیان نخینه One Lyrics | متن آهنگ های خارجی