دو روز هست که اینجا ننوشتم. خب میدونم عجیب بود چون سابقه نداشت. اما دلیل داشت با خودم درگیر بودم درگیر کارهایی که باید و میخوام انجام بدم. جدااز اون خونه برنامه بود همش در حال کمک کردن. یه خورده که نه خیلی کسل کننده فقط دعا میکردم بگذره و تموم بشه که بالاخره امروز رسید و راحت شدم حالا میتونم با خیال راحت کار کنم.  

نشستم نقاط قوت و ضعفم رو توی دفترم نوشتم. دفتری که مها یک هفته پیش برام خرید تا توش هرچی که نمیتونم اینجا بگم رو بنویسم. که البته من کوتاه کوتاه نوشته ام توش و نه بیشتر مثل یجور دفتر خاطرات که چند خطی مثل یه کد توش میشه نوشت. باید بگم نوشتن با کاغذ و قلم لذت بخش تر از نوشتن با گوشی. دوست دارم قلم دست بگیرم. تصمیم دارم نقاط ضعفم رو برطرف کنم و نقاط مثبتم رو همچنان حفظ کنم.بگذریم. 

بزار از کارایی که دلم میخواد انجام بدم بگم. نمیدونم شاید مسخره ام کنی اما من برای اولین بار تو عمرم رژیم گرفتم. بالاخره نیت کردم برای سلامتیم هم شده لاغر کنم و البته باید روزی یک ساعت هم پیاده روی تند برم راستش واقعا برام مهمه و انجامش میدم دوست ندارم چاق باشم. 

دیگه این که تا قبل از سال جدید دلم میخواد کلی تغییر کرده باشم توی عادت هام و زندگی کردنم دلم میخواد نقاط قوتم رو بهتر کنم و نقاط ضعفم رو برطرف. دلم میخواد خوب پرونده ی سال ۹۸ رو ببندم.

خلاصه که فعلا همین. منمو کلی هیجان زده برای آینده ی پیش رو. میدونم که میتونم از پسش بر بیام. دیگه بزرگ شدم :))))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سامسونگ گلکسی Deanna رول گردن towforusevencash اطلاعات تخصصي در مورد انواع سينک ظرفشويي ~*~خاطرات گم شده~*~ آهنگ های قدیمی و جدید گروه تبلیغاتی نقش و نگار گروه سون یــــــار مـــــهــــــــربـان