از دیروز فکر کنم هیچی نگفتم. نه که خبری نباشه ولی دستم به نوشتن نمیرفت. حتی حالا هم به سختی دارم مینویسم. کتابم توضیح خاصی نداره که بخوام بگم تاریخ فلسفه یونان و روم هست اسمش معلومه. یه خورده این دوروز کم وقت گذاشتم براش ولی حدود دویست صفحه اشو خوندم. یه خورده افلاطونش کسل کننده است ولی باید پیش ببرمش. 

دیروز وقت روانشناسم داشتم خیلی خوب بود با این که اولش طبق معمول حرفی نداشتم بزنم اما همیشه میشه از یه جایی شروع کرد. 

همین! هوا هم خیلی سرده خیلی سرد انگار زمستون باشه این هوا تو اردیبهشت مزه نمیده من همون حالو هوای اردیبهشتو میخوام که حالمو خوش میکنه و با سبزی درختا جور تره. گلومم یه چند روز درد گرفته امیدوارم زودتر خوب بشه تبدیل به سرما خوردگی ناجور نشه. 

کلی ذوق دارم واسه نمایشگاه کتاب هرچند که پولم کمه ولی خب از چرخیدن توش خوشم میاد. احتمالا هی بگردم کتابارو ببینم ولی نخرم :دی حالا ببینم کی میشه که برم.  دیگه واقعا همین. ملالی نیست. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم و رایگان مشاوره انتخاب موضوع و مقاله بیس مدیریت 2019 Mary Sasha امام شناسی موسسه حقوقی و داوری رواسازان عدالت آموزش اسکیس و راندو مرجع کنکور ایران دکور وب