نمیتونم کار کنم امروز. مزخرف ترین ادم دنیا شدم :( هم میخوام کار کنم هم دستم نمیره اصلا نمیفهمم تمرکز ندارم. همسایه بالایی هم داره دکور عوض میکنه یا خونه تی انجام میده و من مدام حواسم پرت میشه و فکرم میپره و تمرکزم از دست میره. دیشب تا ساعت چهار صبح بیدار بودم و تا نه خوابیدم اما از صبح فقط زبان خوندم. خب نمیدونم چرا دستم به کار کردن نمیره . کاش خوب بشم از این وضعیت مزخرف خسته شدم و متنفرم. هیچکس منو احساس میکنم نمیفهمه. همه فکر میکنن از قصد یا از تنبلی که کار نمیکنم ولی اینجوری نیست من میخوام واقعا میخوام اما نمیشه. انگار مغزم قفل شده باشه :( تو منو درک میکنی؟ نمیدونم برای خلاصی از این وضعیت چیکار کنم. زمان داره میگذره و من عقبم و هنوز کتابم ادامه داره خب بابا جان تا نشینی پاش تموم نمیشه. اگه کار نکنم به هیچکدوم از رویاهام برنامه هایی که دارم نمیرسم. ترو خدا مائده وقت نداری. شروع کن کار کردن چته تو. از خودم بدم میاد از خودی که نمیتونه کار کنه نمیتونه اراده کنه انگار ریسمان زندگیش دست خودش نیست هرچی میخواد بیاد به جلو باز یکی میکشدش عقب. :( کاش آدم خوبی بودم. کاش خوب میشدم. اینجوری بشه فلسفه قبول نمیشم بعد باید برم بمیرم. چون وقتی هدفت از دست بره دیگه زندگی ارزشی نداره. 

میدونی اینو اول نوشتم بعد پیش نویسش کردم پیش خودم گفتم هرچی اینجوری بگی بیشتر توش گیر میکنی. امروز روز خوبیه. و من باید ازش استفاده کنم هرجوری که هست کار میکنم. برای خودم برای اهدافم برای کسایی که دوسشون دارم. برای آدمهایی که دلم میخواد یروزی کمکی براشون باشم و مفید باشم کار میکنم. دوباره نشستم نوشتم چیا میخوام. اگه بخوام اتفاق بیفتن واقعا باید تغییر کنم تلاش زیادی میخواد و من نمیخوام از خودم ناامید بشم. خلاصه که نشستم پای کارام اولش سخت بود یه کم ولی الان راه افتادم. از اتاقم اومدم بیرون که سرو صدا حواسمو پرت نکنه. زمان خیلی مهمه. مثل ماهی میمونه که تو هی سعی میکنی بگیریش اما از دستت لیز میخوره. باید حواست باشه امروز که بگذره هیچ جبرانی براش نیست. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیوار اس ام اس جدید, جوک خنده دار, داستان کوتاه جذاب, متن تبریک تولد, آهنگ پیشواز ایرانسل, آوای انتظار همراه اول, عکس جدید, شعر های زیبا, اسمس عاشقا گردشگری و توریسم karamooz مجله آموزشی لرن پارسی کسب درآمد از اینترنت زندگی پر از خاطره است... ایل طیبی Jennifer