امروز دیر شروع شد با این حال من کاملا پر انرژی هستم برای شروع یک روز پر کار. میخوام دوباره تجربه ی کار کردن سخت رو داشته باشم و دوباره شب راحت سرمو رو بالش بذارم. لذت حستگی بعد از کار رو بچشم. مطمئنم دوباره به فوقالعاده بودنش پی میبرم. نمیخوام پشیمونی و ندامت داشته باشمو بگم کار نکردم و هزار تا بهانه بیارم. دلم میخواد بفهمم. اصلا فهمیدن یعنی چی. من مائده ایم که میخواد بفهمه فهمیدن یعنی چی؟ یاد گرفتن یعنی چی ؟ تلاش کردن برای هدف یعنی چی؟ شاید بد نباشه بعضی وقتها یسری چیزهارو دوباره ارزیابی کنیم. ببینیم آیا هنوزم معنای گذشته رو برامون داره یا نه تغییر کرده. من اتفاقی چند روز پیش به دفتر برنامه ریزی سه سال پیشم برخوردم. دییدم چقدر کارایی که انجام میدادم ساده تر بودن و اون موقع فکر میکردم که سختن. در مقایسه با الان ساده تر بود. درسته تیتر ها همون بودن اما منابع نه. دیدم چقدر جدا از تغییر کردن خودم کارایی که میکنم تغییر کردن با من انگار بزرگ شده باشن. برام لذت بخش بود وقتی میخوندم و میدیدمش. دلم میخواد چند سال دیگه دوباره حسمو تجربه کنم ببینم رشد کردم. درسته تو یسری چیزها هنوز ضعف دارم منکر این نمیشم. اصلا باید چیزهایی باشه اگه نباشه باید تعجب کرد که یه جای کار ایراد داره و باید به خودت کمک کنی تا رفعشون کنی. هرچند بازهم و همیشه هم چیزهایی باقی میمونن که ضعف داریم توش و به نظرم متناسب با جایگاه و کاری که میکنیم این ضعف ها بزرگ و کوچیک میشن. 

خب شاید همین. هرچند که کلی حرف دارم. اما نمیدونم از کجا برای گفتنشون شروع کنم. سر نخ رو پیدا نمیکنم :دی جدا از خودم دلم میخواد که کسایی که برام وجودشون ارزش داره رو خوشحال کنم. این واقعا برام مهمه. اشتباه منظورمو نفهم خواهشن. منظور من این نیست که فقط خوشحال کردن ادما برام اهمیت داشته باشه یا محتاج توجهشون باشم به این وسیله. من به خاطر ارزش وجودیشون برای خودم دوست دارم خوشحالشون کنم دوست دارم مایه افتخارشون بشم دوست دارم بفهمن به این وسیله که برام جایگاه بالایی دارن توی زندگیم. و البته جدا از این دلایل دیگه ای هم دارم برای کار کردن که به خودم برمیگرده و ارتباط داره. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

China Tunnel Lights for sale مشاور املاک سامون ویلا مازندران آپارتمان زمین کشاورزی کامپیوتر حفاظ رودیواری شیخانه به وبلاگ آشپزي من خوش آمديد😊 Gary مزبان حبیبی ydlicpn آرایش و بهداشتی