بچه تر که بودم فکر میکردم ۲۷ سالم که بشه چه آدم بزرگیم. خودمو یه فرد بالغ میدیدم مثل اطرافیانم. چقدر رویاهای متفاوتی داشتم. به هیچ عنوان اینجوری که الان هستم نبوده رویاهام. این روزا با این که هنوز به ۲۷ سال نرسیدم ولی یه کم خورده تو ذوقم. دلم میخواد بزرگ تر باشم. اما انگار آدم با سن تغییر زیادی نکنه. البته این اشتباست از خیلی جهات میدونم که رشد کردم و درکم بیشتر شده ولی هنوز جای کار داره قبول دارم. دلم میخواد رشد کنم به بلوغ برسم. به بلوغ سی سالگی. اگه همچین چیزی وجود داشته باشه. دیگه بچه نباشم و بتونم مسئولیت زندگیمو و چیزی که هستم رو بر عهده بگیرم. انگار جدی گرفتن بقیه هم به سن بستگی داره. انگار تا سنت بالا نره کسی قبولت نداشته باشه. البته من منظورم از بزرگ شدن مثل بقیه شدن نیست. من تا آخر عمرم یسری ویژگیهامو نگه میدارم. ویژگی هایی که بعضیا تو خودشون دفن میکنن. فکر میکنن بزرگ شدن یعنی جدی بودن ظاهری یا ذوق نداشتن یا خوشحال نبودن یا رویا نداشتن یا فدا کردن خودشون برای دیگران یا خیلی چیزهای دیگه. من بزرگ شدنم فرق میکنه. من دلم میخواد مثل کسایی بشم که دوسشون و قبولشون دارم. جدی بودنشون جای خودشو داره اما زندگی کردنشون مثل آدمهای دیگه نیست. دلم میخواد سی سالم که میشه دیگه بچه نباشم. شایدم از ۲۷ سالگی به پیشوازش برم. بزرگ تر و بالغ تر بشم اما دلخوشامو، ذوق هامو پرکار بودنمو عاشق تجربه کردنمو و خیلی چیزهای دیگه رو داشته باشم. یه زندگی تمامو کمال. جدی من خیلی دقت کردم به اطرافیانم. فکر میکنن بزرگ شدن یعنی راکد شدن. در نظر من رفتارشون اینجوری به نظر میاد. یه زندگی روتین و هرروزه. هیچ شگفتی توش نداره. اصلا دلم نمیخواد اینجوری بشم. اما دلم میخواد مثل کسایی بشم که قبولشون دارم. دلم میخواد زودتر سی سالم بشه. سی سالگی با رویاها و تصورات امروزم که دیگه بچه دیده نمیشم. من آدم ادا درآوردن نیستم. حداقل خیلی وقت که دست ازش کشیدم و نمیتونم نقاب بزنمو ادای خانم بزرگارو در بیارم. سی سالگی من فرق داره با آدمهای دیگه. سی سالگیم برام هیجان انگیزه. و من میتونم برای خودم حساب کنم که بزرگ شدم ولی همچنان دختر بچه ای رو درونم زنده نگه داشتم. دلم میخواد از پس خودم بر بیام. سی سالگی برام خوب باش. سه سال دیگه مونده و من منتظرتم. احساس میکنم تا اون موقع خیلی باید تغییر کرده باشم واسه مائده ی اون موقع حسابی ذوق زده ام از همین لحظه. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

My live blog وبلاگ دوستداران حاج حسین محلوجی Michael سايت تفريحي ،سرگرمي،آموزشي آوافان Angela بهترین و جدید ترین فیلم های ترکی آنالايزر گاز سناتور ملودی