من اومدم از نمایشگاه کتاب امسال. با ساجده قرار داشتم. دیگه رفتیمو کلی گشتیمو کتاب خریدیم خیلی خوش گذشت. غرفه استادمم رفتیم خودش نبودانگار یه چیزی‌کم بود. یاد اون سال افتادم که بود. با ساجده کلی دلمون براش تنگ شد. آقای پور ازاد ولی بود کلی ازش سوال پرسیدیم.هی رفتیم هی اومدیم. و خب هنوز کتاب جدید نداشتن افتاد بعد نمایشگاه که منم منتظرم چاپ بشه زودتر بخرم. اما دوتا کتابی که از نشرشون نداشتم رو خریدم. دیگه این که کتاب استادمم دوباره خریدم چون مال خودم نمیدونم چرا دو صفحه نداره :( ارزششو داشت واقعا نمیگرفتم رو مخم میموند. خوب شد از اقای پور ازاد بود ازش پرسیدیم کتابی که گفتم دویستو خورده ایه ارزش داره یا نه. که گفت نه واقعا نداره. خوشحال شدم دیگه غصه نداریمو نمیخورم :دی. گفتیم با ساجده یه خورده ولخرجی نکنیم غذا نخریم جاش بستنی خریدیم از این اسکوپی ها (درست گفتم؟!) بعد سه اسکپ انداره نخد هفت تومن :/ آخه اگه بیشتر بود دلم نمیسوخت کلی با ساجده سرش خندیدیم. قراره دوباره البته بریم نمایشگاه. مهسا پنجشنبه میاد تهران گفت خبر میده با هم بریم باز. یه ذره از پولمو نگه داشتم. از این کتابایی که امروز خریدم هیچکدومش از منابع کنکور نیست مامان میگفت بیشتر منابع بگیر که خب من حرف گوش کن نبودم. خب تازه سه تا کتاب خریدم منبع درسم. دیگه این که امسال خیلی راحت تر بودم کلا توی معاشرتم اون استرس وجود نداره خیلی بهتر شدم از خودم راضیم راحت تر میتونم ارتباط برقرار کنم حرف بزنم. قبلا اینجوری نبودم خیلی ساکت بودم بعد یا حرف میزدم میمردم. به خاطر این موضوع باید یه جایزه برای خودم بخرم :دی. همین دیگه بزار لیست کتابایی که خریدمو بگم برات : 

کتاب برادران کارامازوف نوشتهٔ فیودور داستایفسکی ، ترجمهٔ احمد علیقلیان ، نشر مرکز

کتاب سونات کرویستر و چند داستان دیگر ، نوشتهٔ لیو تولستوی، ترجمهٔ سروش حبیبی ، نشر چشمه

کتاب مرگ ایوان ایلیچ ، نوشتهٔ لیو تولستوی ، ترجمهٔ سروش حبیبی ، نشر چشمه

کتاب اکران اندیشه ، نوشتة پیام یزدانجو ، نشر مرکز

کتاب نقد و حقیقت ، نوشتهٔ رولان بارت ، ترجمهٔ شیرین دخت دقیقیان ، نشر مرکز

کتاب اصحاب دعوا، نوشتهٔ ژان راسین ، ترجمهٔ سیروس ه ، نشر حرفه نویسنده

کتاب ابر قورباغه و پای عسلی ، نوشتهٔ هاروکی موراکامی ترجمهٔ فرناز حائری، نشر حرفه نویسنده 

کتاب فراموشی ، نوشتهٔ فرشید آذرنگ ، نشر حرفه نویسنده 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

LeveL آذر کالا در آرزوی جهانی امن... اعصاب خورد دنياي شعر مـــــآه بهترین سایت ابرهای خاطره David رژیم لاغری