من راستش نمیدونم بقیه هم مثل من براشون پیش اومده یا حداقل فکر میکنم برای همه پیش میاد که یه دوره ای از زندگیشونو دوست نداشته باشن یا به خاطر بد بودن خودشون یا به خاطر کارای احمقانه شون یا هرچی که نارحتشون میکنه از قبل. من چند تا از این دوره ها دارم. شاید به خاطر همین اینقدر وسواس دارم الان که خوب بگذرونم. یا حداقل تلاشمو میکنم در لحظه که اینجوری باشه و راحت نمیگیرم به خودم این که سخت گیرم فقط وقتی ارامش میگیرم که اون چیزی که فکر میکنمو بتونم انجام بدم. یه جاهایی احساس بلاهت میکنم از بخشی از گذشته. احساس حماقت یا این که چقدر احمق بودم که فلان حرفو زدن فلان کارو انجام دادم. یا بعضی وقتام بقیه باعث شدن برام گذشته تلخ باشه یادآوریشم حتی. الان احساس میکنم یه خورده میترسم. اصلا دلم نمیخواد به یسری از خاطرات گذشتم برگردم حتی دلم میخواد پاکشون کنم. که البته نمیشه یا شایدم باید باشه که عبرت بشه برام تا تکرار نشن. تو یکی دو مورد چند نفر در جریان کار اشتباهم بودن. حماقت و بلاهتم. همین جاها شناختم یسریارو. این خیلی بده که اطرافیانت بروت بیارن یا جوری راجع بهش حرف بزنن انگار برای خودشون نه پیش اومده نه پیش میاد. بعد از بالا هم بهت نگاه میکنن مسخرت میکنن. یا آدمایی که نمیدونن کامل و همش سعی میکنن کنکاش کنن. اقا جان چی میخوای از اشتباه من چه سودی به حالت داره که میخوای سردر بیاری اصلا هر مرضی که من داشتم یا دارم. یا هر اشتباهی که کردم. بعضیا نه سر پیازن نه تهش اما میخوان تنبیهت کنن. خلاصه که خیلی رو اعصابن. تو هم فقط راه حلت اینه بیخیال باشی. چون نمیخوای راجع بهش حرف بزنی. یجوری باید این موقعیتارو رد کنی سریع و بحث رو عوض کنی. 

خلاصه که همین بعضی وقتا اتفاقات بد یا اشتباهاتم میان تو سرمو یهو یادآوری میشن. و من انگار احساس سرخوردگی بهم دست بده که اون کارو انجام دادم یا اون دوره ابله بودم :(

چند وقت احساس میکنم یهو یه لرزشیو نه خودما انگار بیرون اتفاق میفته. میفهمی؟ یجوریه. با توضیح فهمیده فکر نکنم بشه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خانه هوشمند مجله دکتر زیبایی Wayne Christina زيبايي و سلامت پوست و مو معرفی کالا فروشگاهی پشت دیوار سکوت گپ‌مووی | دانلود و تماشای آنلاین فیلم، سریال و انیمیشن Rust-Legacy بهترین روش خدمت رسانی در زمینه کامپیوتر